2. kolo Telekom Prve crnogorske fudbalske lige: Petrovac – Grbalj 0:1

1

Fudbaleri Grblja savladli su u gostima ekipu Petrovca 1:0, u 2. kolu Telekom Prve crnogorske lige .

Jedini pogodak na utakmici postigao je Zdravko Dragićević u 57. minutu.

Grblju je ovo prva pobjeda, nakon startnog poraza, dok Petrovac iz prvog kola ima bod.

OFK Titograd ostvario je minimalnu pobjedu protiv Iskre, dok su fudbaleri Sutjeske i Lovćena igrali neriješeno 1:1.

OFK Titograd je slavio u Danilovgradu 1:0, zahvaljujući autogolu Stefana Miloševića u 54. minutu. To je prva pobjeda podg tima ove sezone.

Lovćen je u Kotoru poveo golom Gorana Vujovića u 23. minutu, a izjednačenje Sutjesci donio je Luka Merdović u 62. minutu.

Cetinjski klub upiso je prvi remi nakon startnog trijumfa, dok je je Sutjeska i u prvom kolu remizirala.

Utakmica Rudar – Zeta završena je bez golova.

Obje ekipe su bez pobjede i nakon drugog kola, sa po dva osvojena boda.

U posljednjem meču ovog kola, u nedjelju 12. avgusta u 19 sati, na stadionu pod Goricom rivali će biti Budućnost i Mornar.