27. kolo Amplitudo Druge crnogorske fudbalske lige: Bokelj-Jedinstvo 2:0; Grbalj-Drezga 1:2

0

Bokelj je u Kotoru savladao Jedinstvo 2:0, golovima Vasilija Čavora u 52. i Jovana Popovića u 60. minutu, u okviru 27. kola Amplitudo Druge crnogorske fudbalske lige

U gostima slavila je Drezga, koja je u Radanovićima slavila protiv Grblja 2:1.

Fudbaleri Arsenala i Igala igrali su u Tivtu 0:0.

Bod je osvojio i Mornar, koji je kao gost igrao protiv Berana 1:1.

Domaćin je poveo golom Srđana Boškovića u 19. minutu.

Do izjednačenja i boda Mornar je došao autogolom Nikole Tmušića u 70. minutu.

Seriju loših rezultata prekinuo je Kom, koji je u podgoričkom naselju Zlatica pobijedio rožajski Ibar 2:1.

Do pobjede došao je golovima Vula Vujačića u 29. iz jedanaesterca i Japanca Risukea Igučija u drugom minutu sudijske nadoknade vremena.

Jedini pogodak za Ibar postigao je Božidar Bujiša u 62. minutu.

Arsenal je vodeći na tabeli sa 54 boda.

Drugoplasirani Mornar osvojio je 53 treće mjesto zauzima Igalo sa 48, dok je četvrti Kom sa 45 bodova.