5. kolo Druge crnogorske fudbalske lige: Bokelj – Igalo 1:1, Grbalj – Kom 0:2

1

Vodeći timovi Druge crnogorske fudbalske lige, Kom i Arsenal, ostvarili su pobjede u 5. kolu.

Kom je u Radanovićima savladao Grbalj 2:0 i zadržao čelnu poziciju na tabeli.

Drugoplasirani Arsenal je kao gost slavio protiv Berana 2:1, dok je Jedinstvo u Spužu trijumfovao u duelu sa Drezgom 4:1.

Pobjedu pred svojim navijačima upisao je Mornar, koji je u Baru savladao Ibar 2:0.

Pobjednika nije bilo u duelu Bokelja i Igala, koji su u Kotoru igrali 1:1.

Kom je, nakon petog kola, vodeći na tabeli sa 13 bodova.

Arsenal je drugi sa 12, Jedinstvo je osvojilo 11, a bod manje Mornar.

U 6. kolu, 23. septembra, sastaće se: Jedinstvo – Kom, Arsenal – Grbalj, Igalo – Berane, Ibar – Bokelj I Drezga – Mornar.