5. kolo Druge crnogorske fudbalske lige: Dečić – Bokelj 3:0

6

Utakmice 5. kola Druge crnogorske fudbalske lige odigrane su u srijedu 4. septembra.

Kotorski Bokelj je u gostima u Tuzima poražen od ekipe Dečića 3:0.

Ostali rezultati ovog kola:  Arsenal – Lovćen 2:1, Mornar – Drezga 0:1, Jezero – Otrant Olympic 2:1 i Jedinstvo – Ibar 2:1.

6 KOMENTARI

1. Tek u drugom poluvremenu je Dečić postigao pobjedu protiv Bokelja i to sa neočekivano visokih 3:0 zadržavši čelo tabele, dok je Bokelj sa 50% učinkom peti. Opet je izostao zbog bolesti Miloš Stevovic i ako se oporavi do nedelje Bokelj se može nadati prvoj pobjedi pred svojom publikom.

2. Pobjeda gostiju
    Mornar-Drezga 0:1
    Gosti koji su imali gornji dio gresa tamnije crvene boje donji crne kao gacice su popravili igru u drugom dijelu i golom Ćosovića u 17.40 sati ostvarili pobjedu.
    El

3. Bez golova na poluvremenu Mornar-Drezga. Mornar je plavim dresovima uzdužne tamnije svetlije pruge prikazao bolju igru.

4. Igralište Bokelja pod Vrmcem biće poprište utakmice druge lige Crne Gore između Mornara i Drezge.Ulogu domaćina ima Mornar iz Bara. Susret počinje u 16 sati.