5. kolo Telekom Prve crnogorske fudbalske: Grbalj – OFK Titograd 0:1

2

Fudbaleri OFK Titograda i Budućnosti ostvarili su pobjede, dok je Lovćen doživio poraz u 5. kolu Telekom Prve crnogorske lige.

OFK Titograd je u Radanovićima savladao Grbalj 1:0 i četvrtim trijumfom zadržao čelnu poziiju na tabeli.

Odlučujući pogodak postigao je MarkoMiličković u 81. minutu.

Minimalnim rezultatom slavila je i Budućnost u Golubovcima protiv Zete 1:0.

Pitanje pobjednika riješio je autogol Ivana Vukčevića u 33. minutu.

Lovćen je u Podgorici poražen od Petrovca 3:1.

Petrovački tim do pobjede došao je golovima Miloša Kalezića u 40, Benjamina Kacića u 60. i Martina Prenkočevića u 90. minutu.

Jedini pogodak za Lovćen postigao je Miloš Stevović u 66. minutu.

Pobjednika nije bilo u duelu Mornara i Rudara koji su u Baru igrali 1:1.

Gostujući tim poveo je golom Radomira Đalovića u 68, dok je konačan rezultat postavio Denis Džanović pet minuta kasnije.