7. kolo Druge crnogorske fudbalske lige: Bokelj – Drezga 3:1; Grbalj – Igalo 0:2

7

Fudbaleri Koma i tivatskog Arsenala igrali su u podgoričkom naselju Zlatica neriješeno 2:2, u posljednjem meču 7. kola Druge crnogorske lige.

Pobjedu je ostvario Mornar, koji je u Baru savladao bjelopoljsko Jedinstvo 2:1.

Berane je pred svojim navijačima savladalo rožajski Ibar 1:0.

Bokelj je u Kotoru trijumfovao u duelu sa Drezgom rezultatom 3:1.

Do druge pobjede ove sezone došao je golovima Srđana Boškovića u 35, Sretena Peruničića u 53. i Petra Čavora u 55. minutu.

Jedini pogodak za Drezgu postigao je Ivan Knežević u 65. minutu.

Pobjedu u gostima ostvarilo je Igalo, koje je u Radanovićima slavilo protiv Grblja 2:0.

Kom je, nakon sedmog kola, vodeći na tabeli sa 17 bodova.

Drugoplasirani Mornar osvojio je 14, a po bod manje Igalo i Arsenal, koji ima i utakmicu manje.

Na petom mjestu je Jedinstvo sa 11 bodova.

U narednom kolu, 3. oktobra, sastaće se: Jedinstvo – Arsenal, Igalo – Kom, Ibar – Grbalj, Drezga – Berane i Mornar – Bokelj.