8. kolo Druge crnogorske fudbalske lige: Bokelj – Otrant Olympic 1:0

6

Utakmice 8. kola Druge crnogorske fudbalske lige odigrane su u srijedu 18. septembra.

Kotorski Bokelj je na stadionu pod Vrmcem pobijedio Otrant Olympic 1:0.

Ostali rezultati ovog kola: Lovćen – Ibar 0:1, Drezga – Jedinstvo 2:2, Dečić – Jezero 2:1 i Mornar – Arsenal 2:1.

6 KOMENTARI

1. Bokelj-Otrant Olimpik 1:0
    Bokelj je poslije ove pobjede na 6 mjestu. Ukoliko u nedelju savlada Arsenala znatno će popraviti plasman. Gol odluke je postigao Dimitrije Čavor pošto je ušao u igru.

2. Bokelj je postigao prvu pobjedu pred svojim navijačima. Gol odluke je pred stotinak navijača postigao Marko Čavor. Plavi su imali više od igre u drugom poluvremenu stativu. Sledeći rival je Arsenal. Pred kraj je ušao u igru Miroslav Zlatičanin.

3. Pobjeda Bokelja
    U 8 kolu je Bokelj sa 1:0 savladao ekipu Otranta Olimpika.Bokelj je pružio bolju igru. Gol odluke je u 78 minuti postigao Vasilije Čavor.

4. Bokelj-Otrant Olimpik 0:0
    Prvo poluvrijeme utakmice u Kotoru je završeno bez golova. Bokelj je pružio bolju igru.