A sad za medalju

0
crnogorske zlatne lavice

Crnogorske rukometašice, pobjedom nad Španijom rezultatom 27:23, osvojile su prvo mjesto u grupi II glavne runde Evropskog prvenstva u Srbiji.

Velika pobjeda koja je došla nakon različite igre koju su naše “zlatne lavice” prikazale u dva poluvremena.

Nakon početnog vođstva od 8:3 uslijedio je neshvatljiv pad koji je trajao sve do 40. minuta.

Španjolke su do tada imale i po pet golova prednosti.

Naše igračice su bile hendikepirane i čestim isključenjima od kojih je većina bila pod velikim znakom pitanja.

Naša reprezentacija se seli u Beograd, đe će se u Areni boriti za jednu od medalja.

Rukometašice Crne Gore igraće protiv domaćina Srbije u polufinalu Evropskog prvenstva!

Taj duel igra se u subotu 15. decembra od 17 sati, dok će u drugom polufinalu od 14 sati i 30 minuta igrati Norveška i Mađarska.

Finale je u neđelju 16. decembra od 17 sati, a meč za bronzu od 14 i 30.