Bokelj – Lovćen 0:1; Grbalj – Dečić 0:1

1

Vodeća Budućnost doživjela je poraz, dok su pobjede upisali Mladost i Sutjeska, u utakmicama 25. kola Telekom Prve crnogorske lige.

Budućnost je u Danilovgradu poražena od Iskre 1:0.

Odlučujući pogodak postigao je Jasmin Muhović u 84. minutu.

Mladost je u Pljevljima savladala Rudar 1:0 i zaostatak za liderom svela na pet bodova.

Pitanje pobjednika riješio je Marko Burzanović u 87. minutu.

Ubjedljiva je bila Sutjeska, koja je u Nikšiću slavila protiv Jedinstva 5:0.

Do pobjede došla je golovima Igora Ivanovića u 29. i 52. i Bojana Božovića u 31. i 44. minutu.

Dečić je u Radanovićima savladao Grbalj 1:0, pogotkom Uroša Đuranovića u trećemminutu sudijske nadoknade vremena.

Petrovac je pred svojim navijačima, golovima Dejana Pepića u 18, Damira Košute u 52. i Anđelo Rudovića u 78. minutu, pobijedio Zetu 3:1.

Jedii pogodak za ekipu iz Golubovaca postigao je Pjeter Ljuljđuraj u 76. minutu.

Uspješan je bio i Lovćen, koji je u Kotoru savladao Bokelj 1:0.

Odlučujući pogodak postigao je Marko Đurović u 31. minutu iz jedanaesterca.

Budućnost je, nakon 25. kola, vodeća na tabeli sa 48 bodova.