Bokelj – Rudar 1:0; Grbalj – Zeta 1:2

2

Vodeća Mladost doživjela je poraz u Nikšiću od Sutjeske, dok je Bokelj pobijedio Rudar u 29. kolu Telekom Prve crnogorske lige.

Mladost je u Nikšiću poražena od Sutjeske 2:1.

Lider šampionata poveo je golom Mirka Raičevića u 57. minutu.

Izjednačio je Šaleta Kordić u 74, a pobjedu domaćinu donio je Dejan Zarubica u 87. minutu.

Bokelj je u Kotoru savladao Rudar 1:0, a odlučujući pogodak postigao je Dejan Đenić u 19. minutu.

Pobjedu u gostima upisao je Petrovac, koji je u Tuzima savladao Dečić 2:1.

Do tri boda i prekida serije od 12 utakmica bez pobjede došao je golovima Borisa Kopitovića u 31. i Šute Jobošija u 67. minutu.

Jedini pogodak za Dečić postigao je Pjeter Ljuljđuraj u 38. minutu.

Uspješna u gostima bila je i Zeta, koja je u Radanovićima, golovima Stevana Živkovića u 25. i 57. minutu, savladala Grbalj 2:1.

Jedini pogodak za Grbalj postigao je Zdravko Dragićević u 64. minutu.

Pobjednika nije bilo u duelu Lovćena i Iskre, koji su na Cetinju igrali 2:2.

Domaćin je golovima Blaža Perutovića u 10. i Damira Ibrića u 53. minutu poveo 2:0.

Na 2:1 smanjio je Uroš Đuranović u 79, a konačan rezultat postavio je Darko Vučić u 87. minutu.

U posljednjem meču ovog kola, pod Goricom, sastaće se Budućnost i Mornar.