Vaterpolisti Primorca poraženi su u subotu 27. februara u Zagrebu od Medveščaka 8:6 (2:1, 4:2, 1:0 i 1:3), u utakmici 13. kola A2 Regionalne lige.
To je peti poraz kotorskog tima, koji je u dosadašnjem dijelu regionalnog takmičenja ostvario i četiri pobjede i tri poraza.
Najefikasniji u zagrebačkom timu bio je Zvonimir Anđelić sa dva gola.
Dvostruki strijelac u Primorcu bio je Janko Krivokapić, dok su po gol postigli Darko Brkanović, Dimitrije Kriještorac, Dušan Matković i Vedran Latković.
Cattaro je pred svojim navijačima savladao niški Nais 9:6.
PRAVILA KOMENTARISANJA
Komentari se objavljuju na portalu Skala radija. Odgovorni za sadržaj su isključivo autori napisanih komentara.
U komentarima je zabranjeno koristiti uvredljive riječi, psovke i klevete. Neće se objavit komentar koji sadrži ove elemente kao ni tekst komentara koji sadrži govor mržnje. Ukoliko se dogodi propust pa tekst bude objavljen, moderator je dužan da ga odmah ukloni čim ga primijeti ili mu neko skrene pažnju na sadržaj. Neprimjeren sadržaj će biti uklonjen a autor može biti prijavljen nadležnim organima.
Za eventualne primjedbe i sugestije mejl je [email protected].