Dečić – Bokelj 1:2; Grbalj – Budućnost 0:1

1

Fudbaleri Mladosti osvojili su bod, dok su Rudar i Budućnost ostvarili pobjede u 25. kolu Telekom Prve crnogorske lige.

Vodeća Mladost igrala je u Danilovgradu sa Iskrom 0:0.

Remi Mladosti iskoristio je drugoplasirani Rudar, koji je na Cetinju savladao Lovćen 1:0 i zaostatak za liderom smanjio na osam bodova.

Odlučujući pogodak postigao je Radule Živković u 34. minutu.

Budućnost je u Radanovićima, pogotkom Radomira Đalovića u 20. minutu, savladala Grbalj 1:0 i upisala treću uzastopnu, ukupno 13. pobjedu ove sezone.

Sutjeska je u Nikšiću poražena od Mornara 1:0, a pitanje pobjednika riješio je Baćo Nikolić u 39. minutu.

Pobjedu u gostima ostvarili su i fudbaleri Bokelja, koji su u Tuzima savladali Dečić 2:1.

Do tri boda došli su golovima Ilije Bogdanovića u 4. i Miloša Nikezića u 90. minutu iz jedanaesteraca.

Jedini pogodak za Dečić postigao je Bojan Lazarević u 63. minutu.

Pobjednika nije bilo u duelu Zete i Petrovca, koji su u Golubovcima igrali 1:1.

Gostujući sastav poveo je golom Nenada Vujovića u 9. minutu.

Izjednačio je i postavio konačan rezultat Darko Bjedov u 14. minutu.

Mladost je, nakon 25. kola, prva na tabeli sa 55 bodova.

Rudar je drugi sa 47, Budućnost je osvojila 45, a bod manje četvrtoplasirani Bokelj.

Sutjeska je peta sa 37 bodova.

U narednom kolu, 16. aprila, sastaće se: Mornar – Zeta, Petrovac – Iskra, Mladost – Lovćen, Rudar – Grbalj, Budućnost – Dečić i Bokelj – Sutjeska.