Đukanović: Bravo Hrvatska

4

Predsjednik Crne Gore Milo Đukanović čestitao je fudbalskoj reprezentaciji Hrvatske pobjedu nad selekcijom Brazila u meču četvrtine finala Svjetskog prvenstva koje se održava u Kataru.

<<<Hrvatska je velesila, drugi put zaredom u polufinalu Svjetskog prvenstva<<<

“Bravo Hrvatska”, kratko je napisao na Twitter-u Đukanović.

Hrvatska će u polufinalu igrati sa pobjednikom meča Holandija – Argentina.

Hrvatska je velesila, drugi put zaredom u polufinalu Svjetskog prvenstva

Hrvatska je drugi put zaredom u polufinalu Svjetskog prvenstva!

Izabranici Zlatka Dalića pobijedili su Brazil poslije penala i tako nastavili da dominiraju neizvjesnim završnicama na Mundijalu.

Poslije 0:0 u 90 minuta, tokom kojih je Brazil bio bolji, prava drama ostavljena je za produžetke.

Nejmar je naplatio odličnu igru svog tima pošto je konačno našao put pored sjajnog Livakovića u 105. minutu.

Djelovalo je da je sve gotovo, ali su zlatne Dalićeve rezerve u 117. minutu kreirale gol za poravnanje.

Oršić je istrčao po lijevoj strani, Petković bio na mjestu i uz malo sreće pogodio malu mrežu.

Penali kada su počeli gotovo da nije bilo dileme. Vlašić je bio precizan rutinski, a Livaković odmah skinuo penal Rodrigu.

Do kraja svi Hrvati bez greške, a Markinjoš pogađa stativu u četvrtoj seriji.