Iskra – Bokelj 0:0 Grbalj – Mladost 1:0

0

Fudbaleri Mladosti doživjeli su poraz, dok je Rudar ostvario pobjedu 20. kolu Telekom Prve crnogorske lige.

Vodeća Mladost poražena je u Radanovićima od Grblja 1:0.

Odlučujući pogodak postigao je Dragan Grivić u 72.minutu.

Rudar je u Pljevljima pobijedio Petrovac 3:2.

Pitanje pobjednika riješio je Predrag Brnović, pogotkom u trećem minutu sudijske nadoknade vremena.

Rudar je bolje počeo meč i pogotkom Brnovića poveo u osmom minutu.

Izjednačio je Boris Kopitović u 18, a prednost gostujućem timu donio je Aleksandar Mikijelj u 30. minutu.

Domaćin je izjednačio golom Stevana Reljića u 32, a sve dileme riješio je Brnović u sudijskoj nadokandi.

Budućnost i Lovćen igrali su pod Goricom 0:0, a golova nije bilo ni u Danilovgradu, u duelu Iskre i Bokelja.

Dečić je u podgoričkom naselju Stari aerodrom pobijedio Mornar 1:0 i upisao prvu pobjedu u proljećnom dijelu šampionata.

Odlučujući pogordak za prekid sreije od tri uzastopna poraza i osmi trijumf ove sezone postigao je Sead Krnić u 33. minutu

Pobjednika nije bilo u Nikšiću, u duelu Sutjeske i Zete, koji je završen 1:1.

Ekipa Zete povela je golom Darka Bjedova u 63. minutu.

Sutjeska je do izjednačenja i boda došla autogom Nenada Šofranca 87. minutu.