Iskra – Bokelj 1:0; Rudar – Grbalj 1:1

0

Fudbaleri Mladosti ostvarili su pobjedu, dok je Sutjeska doživjela poraz u 7. kolu Telekom Prve crnogorske lige.

Mladost, koja brani trofej, pobijedila je kao gost ekipu Petrovca 3:0 i prekinula seriju od tri meča bez pobjede.

Do četvrtog trijumfa ove sezone došla je golovima Mirka Raičevića u 46, Admira Adrovića u 77. i Ivana Novovića u trećem minutu sudijske nadoknade vremena.

Dečić je u Tuzima savladao Sutjesku 1:0 i upisao drugu uzastopnu, ukupno četvrtu pobjedu ove sezone.

Odlučujući pogodak postigao je Edvin Kuč u 33.minutu.

Pobjednika nije bilo u duelu Rudara i Grblja, koji su u Pljevljima igrali 1:1.

Grbalj je poveo golom Ivana Jablana u 11. minutu.

Izjednačio je i postavio konačan rezultat Alen Melunović u 65. minutu.

Rudar je bez pobjede u posljednjih šest mečeva.

Seriju dobrih rezultata nastavila je Iskra, koja je u Danilovgradu pobijedila Bokelj 1:0 i upisala četvrti trijumf ove sezone.

Odlučujući pogodak postigao je Miloš Drinčić u 39. minutu.

Lovćen je u Beranama savladao Jedinstvo 2:0 i prekinuo seriju od četiri uzastopna poraza, a do prve pobjede ove sezone došao je golovima Joka Jabučanina u 7. i Dejana Pepića u 39.minutu.

Bjelopoljski tim doživio je šesti poraz i poslije sedmog kola jedini su sastav u ligi bez pobjede.

Fudbaleri Budućnosti pobijedili su u Podgorici ekipu Zete 1:0.