Lovćen-Bokelj 2:1; Grbalj-Mladost 1:2

1
Grbalj-Mladost (foto R.Milić)

Fudbaleri Budućnosti pobijedili su u subotu 24. marta u Podgorici Petrovac 5:1 (2:0), u utakmici 21. kola T-com Prve crnogorske lige.

Podgoričani su na taj način preuzeli prvo mjesto na tabeli, nakon remija Rudara bez golova u Beranama.

Lovćen je na Cetinju bio bolji od Bokelja 2:1 (1:0).

Golove za domaćina su postigli Luka Mirković i Miloš Lakić u 35, odnosno 72. minutu, a strijelac za Bokelj bio je Ivan Pavićević u 63. minutu.

Dečić je u Tuzima pobijedio Sutjesku 1:0.

Grbalj je u Radanovićima poražen od Mladosti 1:2 (0:1).

Golove za goste dali su Lazar Martinović u 14. i Miloš Rašović u 86. minutu, dok je jedini strijac u ekipi domaćina bio Dušan Mićić, koji je bio precizan iz penala u 79. minutu.

U posljednjoj utakmici 21. kola u nedjelju 25. marta će se sastati Zeta i Mogren.