Prvi mečevi osmine finala Kupa Crne Gore

12

Fudbaleri Budućnosti, koji brane trofej, igrali su u srijedu 2. oktobra u Pljevljima sa Rudarom 0:0, u prvoj utakmici osmine finala Kupa Crne Gore.

Bez pobjednika i golova završen je i duel Ibra i Zete u Rožajama (0:0), dok je Sutjeska u Nikšiću pobijedila Lovćen 4:0.

Grbalj je u Radanovićima pobijedila Iskru 3:1.

Petrovac je pred svojim navijačima slavio protiv Drezge 2:0, dok je OFK Titograd u Kotoru slavio protiv Bokelja 2:1.

Utakmica u Mojkovcu, između Petnjice i Podgorice, nije odigrana jer je ekipa koja nastupa u Sjevernoj regiji odustala od takmičenja.

Revanš utakmice na programu su 23. oktobra.

Voljom žrijeba direktan plasman u četvrtfinale izborili su fudbaleri Jedinstva.

12 KOMENTARI

1. OFK Titograd koji je nastupio u crvenim dresovima je pobjedio Bokelj u prvoj utakmici kupa Crne Gore. Strijelci za goste su bili Mirko Raičević i Ivan Novović u 41 i 93 minuti, a za Bokelj Danilo Bakić u 59 minuti. Malo je nedostajalo da utakmica završi nerešješeno ali su gosti bili opasniji u finišu meča.

2. Kakav je teren Miloše? Je li izrovan, klizav i postoji li mogućnost da se ne daj Bože koji igrač povrjedi. Ko je glavni, a ko su pomoćne sudije? Koliko je prisutno gledalaca?
    Da li su prisutni organi bezbjednosti?
    Miloše budi precizan i tačan kada izvještavaš sa jedne utakmice od ogromnog značaja.

• Teren je bio pogodan za igru. Vrijeme delimično sunčano sa nešto jačem vjetrom.Bilo je prisutno oko stotinak gledalaca. Bilo je Vektor obezbeđenje. Sudija nije tolerisao grubu igru tako da nije bilo povreda. Glavni sudija je bio Miraš Cerovic iz Podgorice a delegat Nikola Gegaj iz Tuzi.