Rudar – Bokelj 2:0; Grbalj – Zeta 1:0

0

Fudbaleri Lovćena pobijedili su u srijedu 27. avgusta na Cetinju podgoričku Budućnost 3:2, u utakmici 4. kola Telekom Prve crnogorske lige.

Lovćen je upisao prvi trijumf i prekinuo seriju rivala od tri uzastopne pobjede na startu šampionata.

Do pobjede došao je golovima Draška Božovića u 21, Milana Vušurovića u 43. i Milana Đurišića u 63. minutu.

Pogotke za Budućnost postigli su Admir Adrović u 1. i Nikola Čelebić u 80. minutu.

Seriju pobjeda prekinula je i Mladost, koja je u podgoričkom naselju Stari aerodrom poražena od Sutjeske 3:1.

Branilac trofeja do trećeg uzastopnog trijumfa došao je golovima Stevana Kovačevića u 2, 55. i 63. minutu.

Jedini pogodak za Mladost postigao je Koča Krstović u 72. minutu.

Pobjedu u gostima, prvu ove sezone, ostvario je Mogren, koji je trijumfovao protiv Berana rezultatom 2:0.

Dvostruki strijelac bio je Vule Vujačić u 55. i 85. minutu.

Grbalj je u Radanovićima, golom Ćetka Manojlovića u 20. minutu, pobijedio Zetu 1:0 i ostvario drugu pobjedu ove sezone.

Uspješni su bili i fudbaleri Rudara, koiji su u Pljevljima savladali Bokelj 2:0.

Pljevaljski tim do treće pobjede došao je golovima Nikole Gačevića u 50. i Ivana Ivanovića u 65. minutu.

Uspješni su danas bili i fudbaleri Petrovca, koji su u baru savladali Mornar 1:0.

Odlučujući pogodak, za drugi trijumf Petrovca, postigao je Jasmin Muhović 80. minutu.

Po devet bodova, nakon četiri odigrana kola, osvojili su Budućnost, Mladost, Sutjeska i Rudar, dok je Bokelj peti sa sedam bodova.

U narednom kolu, 30. avgusta, sastaće se: Sutjeska – Berane, Petrovac – Mladost, Budućnost – Mornar, Bokelj – Lovćen, Zeta – Rudar i Mogren – Grbalj.