Utakmice šesnaestine finala Kupa Crne Gore u fudbalu

7

Utakmice šesnaestine finala Kupa Crne Gore u fudbalu igraju se u srijedu 28. avgusta.

Parovi: Rudar – Otrant-Olympic, Jedinstvo – Kom, Sloga Radovići – OFK Titograd, Zeta – Dečić, Grbalj – Arsenal, Cetinje – Podgorica, Mornar – Iskra, Komovi – Ibar, Mladost DG – Drezga, Bokelj – Jezero i Gorštak – Petnjica.

Utakmice počinju u 16 sati i 30 minuta.

Prošlogodišnji polufinalisti : Budućnost, Lovćen, Sutjeska i Petrovac  učešće u Kupu počinju od osmine finala.

7 KOMENTARI

1. Nekadašnji fudbaler Bokelja nam je rekao da je igrao u timu Bokelja kad su Kotorani ovdje savladali Jezero. To je bio Milan Vujovic Kinjo sada u upravi Bokelja zadužen kao vođa puta mladih igrača koji u subotu igraju u Baru protiv Mornara. Tada je rezultat bio 11:0 za prugasto plavo bijele ispod Vrmca. Vlatko Franovic je bio trener Vujovicu u Bokelju, rekao je da se sjeća kad je ovdje Bokelj sa 10:1 pobjedio ekipu Moj kovca.
    ing. Milos Đonovic

2. Miloš Stevovic koji je juče nosio plavi dres, gosti su nastupili u bijelim, za razliku od ovdje nedavnog zadnjeg nastupa kada su imali crvene majice i bijele gaćice, broj 11 je bio jedini strijelac u 80 minuti ili 18. 05 sati.

3. Pobjeda Bokelja
    Bokelj:Jezero 1: 0
    Domaći su krunisali bolju igru golom Miloša Stevovica u 18.05 sati. Produžetak u prvom dijelu nije bio, a na kraju 5 minuta. Sudija je odsvirao kraj u 18.20 min. poslije korektne igre i ostavio dobar dojam. To je bio Djordjije Ćalić.

4. Pobjeda Bokelja
    Bokelj:Jezero

5. Poslije prvog poluvremena Bokelj aktivniji ali bez golova. Kopitovic medju boljima kod domaćina. Dakle Bokelj-Jezero 0:0.