Žrijeb za predstojeću takmičarsku sezonu

20

Komisija za takmičenje Fudbalskog saveza Crne Gore obavila je žrijeb za predstojeću takmičarsku sezonu u Telekom Prvoj i Drugoj crnogorskoj ligi.

Na startu takmičenja u Prvoj ligi 3. avgusta Grbalj dočekuje Iskru.

11. avgusta startovaće Druga liga.

Bokelj u 1. kolu gostuje Lovćenu.

20 KOMENTARI

1. Nerjeseno u Kotoru
    Bokelj bolji u drugom poluvremenu. U 60 minutu golom Stevovic Bokelj postize izjednacenoj. U toj polovini je broj 17 usao u igru i glavom postigao gol. LOPTA JE POSLIJE CENTARSUTA SA LIJEVE STRANE ZAHVACENA GLAVOM UDARILA U UNUTRAŠNJI DIO GOLMANOVE DESNE STATIVE I ZAVRSILA U LIJEVO UGLU.
    ing. Milos Đonovic

• Miloše nešto Ti sporo štoperica
      otkucava u bazenu, bez kondicije si !
      Raspisao si se, a ne treniraš, kao nekada , oli si se štufa plivanja ?
      Cipole ti čuva Ćići, jesi li izvadio dozvolu ?

• Ove godine sam se u pocetku odlucio za sprint treninge cca 50 zaveslaja sto moze da bude oko 50 metara. Kao sto znaš lani sam imao vrijeme cca 32.5 s a ove godine za desetak dana sam dva puta plivao 30 s i moramo biti zadovoljni. O drugom kasnije.

tabora !

• Ne pada mu na pamet da ovde llovim sa puskom. Sto se tice ribanja na udicu vec sam bio dva puta. Sada su brzinski treninzi u prvom planu. Danas sam stigao u Pluzine. Tu sam na domak Pivskog jezera i sutra dopadne cu u slatkoj vodi imati brzinski treninge. Razlog dolaska ovamo je dolazak poznatog sahista Anatolija Karpova koga poznajem preko 45 godina.
            ing.Milos Djonovic

• Ne moze se kazati za mene ni ofucani ni debeli ni da manje treniram. Ovde na Pivskog jezeru sam takodje imao brzinske treninge i predvečernji bolji rezultat na cca 50 m kraul je bio 35 sec. Kako ce izgledati moje sahovske aktivnosti u Kotoru to cemo jos vidjeti.
            Inace ovde je danas igrao simultanku na 10 tabli i pobjedio sa 9.5:0.5. bivši sahovski svjetski prvak Karpov sa kojim sam malo popricao poslije perioda od 10 godina kad je gostovao u Beogradu. ing. Milos Đonovic

• Miloše popni se na San Đovani,
          čekamo Te kod rupe za Špiljare,
          ako se predomisliš, spustit ćemo
          Te konopcima , za svaki slučaj!
          Rakija “grajalica” ti ne “gine”.

• Namjeravam imati i pjesacke treninge o kojim sam pricao društvu u Kotoru.

2. Gosti vode po prvom dijelu
    Golom Nina Vukmarkovica iz penala u 25 minuti je FK Mornar poveo protiv domacina FK Bokelja u izjednacenoj igri.

3. Sutra 2 avgusta na stadionu FK Bokelja sa početkom u 18 sati DOMACIN docekuje FK Mornar iz Bara. Bice to pripremna 3 utakmica u ovih nekoliko dana. Poslije minimalnog poraza 1:0 protiv Podgorici, Bokelj je juce istim rezultatom savladao ekipu Leotara iz Trebinja. Medju boljima je bio broj 26 Mugosa iz Podgorice
    koji je igrao na poziciji centarhalfa.

4. Pobjeda Bokelj
    Golom Sekulovica u 87 minuti je Bokelj savladao ekipu iz Trebinja. U u drugom dijelu je DOMACIN bio bolji gosti takoj dobri u polju ali bez izraziti sansi.

5. FK Bokelj – FK Leotar bez golova
    Bokelj nesto bolji od gostiju iz Trebinja. Ozbiljnija sansa za domacina Bijelo plave u 10 minutu.

6. 31.7.Bokelj sa pocetkom u 18 sati igrati prijateljski trening utakmicu sa Leotarom iz Trebinja.

7. Bokelj ce odigrati vjerovatno u Kotoru jos jednu pripremnu utakmicu i to protiv Mornara iz Bara. Igrac koji se je istakao u napadu dres broj 17 nije PEJOVIC vec Stevovic. Došao je sa Cetinja.

8. Podgorica:Bokelj 1:0
    Moglo je biti bolje. Gosti bivši naziv Mladost LJESKOPOLJE je bio ipak opasniji tim. Gol su doduše dali iz penala sredinom drugog poluvremena. Na momente su domacini bili opasniji u prvom dijelu igrac sa brojem 17 je nekoliko puta opasno zapretio. Došao je sa Cetinja preziva se PEJOVIC. Strijelac iz penala za goste broj 9 je bio Kordic. Golman Bokelja je odbranio prvi udarac ali je odbijen loptu vođa navale ipak ubacio u gol.

9. Poslije prvog poluvremena FK Bokelj-Podgoroca raniji naziv Mladost LJESKOPOLJE 0:0. Gosti nesto aktivniji u polju ali obije ekipe bez ozbiljnijih sansi. Kod domacih broj 17 PEJOVIC medju boljim.

10. Danas ce sa pocetkom u 18 sati na stadionu Bokelja biti prijateljska trening utakmica između domacina FK Bokelja i gostiju iz Ljeskopolja koji su bili pobednici u drugoj ligi.
    Vise nema kalkulacija i cekanja. Slijede pobjede povraćaj samopuzdanja i sto bolji plasman u ligi. ing. Milos Đonovic

• A Miloše, ispisniče ipak si stigao.
      Jesi li izvadio ribarsku dozvolu?
      Čekaju Te cipoli u bazenu, a čeka te ekipa sa Zlatnim . Pazi cipoli ulaze kroz malu rupu, nemo kojeg plivača strefit u nogu. Ribarska inspekcija je naokolo, zato plati dozvolu kod Tasića u T – com!
      Dobro došao u Crnogorski Kotor,
      potomče Jovanov.

11. Ne moze se Bokelj makar su pripreme u pitanju poigravati i zato visok poraz proti komsija iz Grblja 7:1 brine i opominje.Isti ovaj trener Djordjevic je nedavno govorio kako ce se Kotorani boriti za prvoligaski status. Uskoro dolazim iz Slovenije u Kotor i sitacija sa prugasto plavo bijelim ce se popraviti.